اپل؛ آیفون تاشدنی جایگزین آیپد مینی

اپل؛ آیفون تاشدنی جایگزین آیپد مینی

اپل؛ آیفون تاشدنی جایگزین آیپد مینی، طبق شنیده ها بنظر می رسد که شرکت بزرگ اپل قصد دارد تا در سال جاری آیفون تاشدنی را که یکی از جدیدترین محصول های این کمپانی می باشد را جایگزین آیپد مینی نمایید.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط جی‌اس‌ام آرنا، احتمال آن می رود که شرکت اپل دست به اقدامی جدید بزند و آیفون تاشدنی را جایگزین آیپد مینی نماید که شما می توانید خبر کامل درباره آیفون تاشدنی را در خبر در سال ۲۰۲۴ گوشی های تاشدنی آیفون به بازار خواهند آمد مطالعه کنید. (این خبرهنوز توسط شرکت اپل تایید نشده است) گفته می شود که این گوشی جدید شرکت اپل قابلیت پشتیبانی از قلم دیجیتال را داراست که البته مشخص نیست از این قلم که صحبت می شود یک مدل جدید از قلم های الکترونیکی خواهد بود یا از مدل هایی که در بازار وجود دارد.

 

اپل؛ آیفون تاشدنی جایگزین آیپد مینی

اپل؛ آیفون تاشدنی جایگزین آیپد مینی

مشخصات گوشی تاشدنی اپل

طبق شنیده ها بنظر می رسد گوشی جدید شرکت اپل دارای صفحه نمایشی ۷٫۳ تا ۷٫۶ اینچی می باشد که در سال آینده وارد بازار خواهد شد. گوشی تاشو جدیدترین نوع اسمارت فون می باشند که قرار است جایگزین گوشی های کنونی موجود در بازار شوند. شرکت اپل سال هاست که روی این مدل فعالیت دارد و ساخت این نوع گوشی را در دستور کار خود قرار داده است.

در سال گذشته شرکت سامسونگ اولین گوشی تاشوی خود را با نام گلکسی فولد به بازار عرضه کرد که طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کرد. اما اپل در این سال ها نشان دادن است که همیشه کیفیت را بر فروش ترجیح داده و عجله برای استفاده از تکنولوژی های جدید ندارد. از اینرو شرکت اپل سعی می کند تا با استفاده از تجربه دیگر شرکت های فعال در بازار، گوشی جدید خود را با بهترین کیفیت و مشکلات کمتر به بازار عرضه نمایید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار آیفون با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *