گوشی جدید شرکت بلک‌بری با صفحه‌کلید فیزیکی

گوشی جدید شرکت بلک‌بری با صفحه‌کلید فیزیکی

طبق شنیده ها بنظر می رسد که گوشی جدید شرکت بلک‌بری با صفحه‌کلید فیزیکی و قابلیت پشتیبانی از ۵G بزودی به بازار عرضه خواهد شد. برای ادامه این خبر با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

همه ما با نام و برند تجاری شرکت بلک‌بری تا حدود زیادی آشنا هستیم. یکی از کمپانی های بسیار معتبر و پیشرو در زمینه ساخت گوشی های هوشمند می باشد که سعی دارد تا با تلفیق گوشی های مدرن و ساختار قدیمی یک تجربه بسیار جدید را به مخاطب خودش القا کند. حال در جدیدترین خبرهای منتشر شده از این شرکت بنظر می رسد بلک‌بری بهمراه TCL قصد دارد تا گوشی جدیدی را توسط OnwardMobility وارد بازار کند. طبق اطلاعات بدست آمده از GSM‌Arena بنظر می رسد که این گوشی جدید نیز همانند سری های گذشته این شرکت دارای یک صفحه‌کلید فیزیکی می باشد، همچنین از سخت افزار جدیدی در این گوشی استفاده شده است و همانند دیگر گوشی های پرچمدار قابلیت پشتیبانی از ۵G را نیز دارا است.

اطلاعات جدید از گوشی بلک بری

اما در حال حاضر اطلاعات زیادی از این گوشی جدید و مشخصات سخت افزارهایی که قرار است سازندگان از آن استفاده کنند و همچنین قیمیت نهایی آن مشخص نیست و باید منتظر ماند تا نتیجه نهایی از طرف این غول بزرگ گوشی سازی منتشر شود. اما طبق تجربه بدست آمده نسبت به محصولات گذشته این شرکت بنظر می رسد که بلک بری بیشترین تمرکز خودش را روی مسائل امنیتی و حریم خصوصی کاربران گذاشته است.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار موبایل با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *