سیاست جنجالی و تغییرات جدید واتساپ!

سیاست جنجالی و تغییرات جدید واتساپ!

سیاست جنجالی و تغییرات جدید واتساپ! کسانی که با قوانین جدید واتساپ موافقت نکنند، به‌زودی امکان استفاده از واتساپ را از دست خواهند داد. واتساپ (WhatsApp)، پیام‌رسان تحت مالکیت فیسبوک که همواره روی مبحث حریم خصوصی و امنیت مانور ویژه‌ای داده است رسما به کاربران گفته است که دو راه پیش رو دارند: یا با به‌اشتراک‌گذاری داده‌های شخصی‌ با فیسبوک موافقت کنند یا اینکه حساب کاربری‌ خود را حذف کنند. این اطلاعیه‌ از طریق نوتیفیکیشنی در اپلیکیشن واتساپ اعلام شده است و کاربران را مستقیما به گزینه‌ای هدایت می‌کند که با ضربه زدن روی آن، با تمامی شرایط جدیدی که فیسبوک برای واتساپ تعیین کرده است موافقت می‌کنند.

کسانی که تا تاریخ ۸ فوریه‌ی ۲۰۲۱ (۲۰ بهمن ۱۳۹۹) با قوانین جدید واتساپ موافقت نکنند، امکان ادامه‌ی استفاده از اپلیکیشن نخواهند داشت. همچنین برنامه WhatsApp علاوه بر تعییرات امنیتی و قوانین به زودی طیف وسیعی از تصویر زمینه جدید را برای کاربران برنامه اندروید خود ارائه خواهد. این آپدیت بعد از اندروید برای سیستم عامل iOS نیز ارائه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر امکانات شخصی سازی جدید WhatsApp با ما همراه باشید. بلاخره برنامه WhatsApp با درک این واقعیت که مردم توانایی شخصی سازی برنامه (به طور کلی و چت‌ها) را دوست دارند‌، در حال معرفی گزینه‌های مختلف شخصی سازی مربوط به تصاویر پس زمینه را برای کاربران ممکن می‌سازد.

سیاست جنجالی و تغییرات جدید واتساپ!

جدیدترین جزئیات قابلیت «پیام‌های ناپدیدشده» واتس‌اپ واتس‌اپ مدتی است روی ویژگی جدیدی به نام «پیام‌های ناپدیدشده» کار می‌کند. اکنون واتس‌اپ جزئیاتی از این قابلیت را افشا کرده است.پس از فعال شدن قابلیت جالب پیام‌های ناپدیدشده واتس‌اپ، پیام‌های جدید ارسال‌شده در چت‌های فردی یا گروهی پس از هفت روز از ارسال پیام خودکار حذف می‌شوند.

سیاست جنجالی و تغییرات جدید واتساپ!
به گزارش اینگجت، در چت فردی، هر کاربر می‌تواند ویژگی پیام‌های ناپدیدشده را روشن یا خاموش کند، اما در چت گروهی، فقط ادمین گروه می‌تواند این ویژگی را خاموش یا روشن کند. در رابطه با در دسترس بودن پیام‌های ناپدیدشده، اگر کاربری طی هفت روز واتس‌اپ را باز نکند، پیام حذف اما تا زمان باز شدن واتس‌اپ در اعلان‌ها نمایش داده می‌شود. اگر کاربر به پیام ناپدیدشده پاسخ دهد (reply) متن پاسخ پس از هفت روز در چت باقی می‌ماند.

طبق اعلام این شرکت، اگر پیام‌های ناپدیدشده به گروه یا چتی ارسال شود که این قابلیت در آن خاموش باشد، پیام در گپ ارسال‌شده حذف نمی‌شود. اگر ویژگی پیام‌های ناپدیدشده روشن باشند، فایل‌های عکس و ویدئو ارسال‌شده در چت حذف می‌شوند، اما اگر قبل از هفت روز دانلود و ذخیره شوند، حذف نخواهند شد. قابلیت جالب پیام‌های ناپدیدشده واتس‌اپ نه تنها در برنامه‌های مبتنی بر Android و iOS بلکه در KaiOS ، WhatsApp Web و برنامه مبتنی بر دسکتاپ نیز در دسترس خواهد بود.

اگر نظری درباره ی سیاست جنجالی و تغییرات جدید واتساپ دارید با ما درمیان بگذارید. شما میتوانید جدیدترین اخبار موبایل را در مجله خبری زیمگ دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *