تریلر رسمی فیلم Cruella با بازی اما استون منتشر شد

ساعاتی پیش تریلر رسمی فیلم Cruella با بازی اما استون منتشر شد. در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی فیلم کروئلا هستیم. با ما در  زیمگ همراه باشید.

در تریلر فیلم Cruella شاهد ظاهر متفاوت اما استون هستیم

ساعاتی پیش اولین تریلر رسمی فیلم لایو اکشن Cruella (کروئلا) به کارگردانی کریگ گیلسپی منتشر شد. در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی فیلم جدید دیزنی بودیم. در نگاه اول باید گفت که فیلم کروئلا تفاوت بسیار زیادی با دیگر آثار کمپانی دیزنی دارد و به گونه ای فیلمی متفاوت در بین آثار این کمپانی بحساب می آید. چیزی که بسیار در تریلر به چشم می خود، گریم فوق العاده اما استون است. در جاهای مختلف ویدیو شاهد تغییر ظاهر استون هستیم. او در این فیلم ایفای نقش شخصیت منفی کروئلا را برعهده دارد. این تریلر را می توانید در یوتیوب مشاهده کنید. در ادامه شاهد دو پوستر جدیدی هستید که دیزنی در کنار تریلر منتشر کرده است:

تریلر رسمی فیلم Cruella با بازی اما استون منتشر شد

تریلر رسمی فیلم Cruella با بازی اما استون منتشر شد

فیلم کروئلا در اصل بر گرفته از انیمیشن One Hundred and One Dalmatians (صد و یک سگ خالدار) است. اما استون، اما تامپسون، پاول والتر هوزر، جوئل فرای و امیلی بیچام بازیگران این فیلم هستند.

تونی مک‌نامارا و دانا فاکس وظیفه نوشتن فیلمنامه را برعهده داشته اند. اما استون نقش شخصیت شرور کروئلا دویل یک طراح لباس و مد را برعهده دارد. این شخصیت یکی از شرور ترین ها در دنیای دیزنی است. او برای تولید پالتوهای پوستی گران قیمت، توله سگ ‌های خالدار را کشته و از پوست آنها استفاده می کند. فیلم کروئلا در دهه ۷۰ میلادی شهر لندن روایت می شود. فیلم Cruella در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۱ (۷ خرداد ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *