پایان فیلمبرداری فیلم «شب گذشته، مافیا»

پایان فیلمبرداری فیلم «شب گذشته، مافیا»

در تازه ترین خبرهای منتشر شده از سینمای ایران بنظر می رسد فیلمبرداری فیلم کوتاه «شب گذشته، مافیا» به کارگردانی فریبرز مولازاده و تهیه کنندگی اردوان زینی سوق و کیوان کثیریان، پایان یافته و فیلم وارد مرحله تدوین شده است. برای مطالعه خبر پایان فیلمبرداری فیلم «شب گذشته، مافیا» با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

فیلم کوتاه «شب گذشته، مافیا»

سینمای ایران چند سالی است با ظهور کارگردان های جوان و تحصیل کرده روزهای بسیار خوبی را پشت می گذارد، این کارگردان های جوان با نبوغ و دیدگاهی تازه ای که به شیوه داستانگویی و روایت دارند باعث شده اند فیلم های داخلی شیوه نگرش بسیار جدیدی به موضوع های اطرف خود پیدا کنند. حال از جدیدترین ساخته های این کارگردان های جوان می توان به فیلم کوتاه «شب گذشته، مافیا» به کارگردانی فریبرز مولازاده اشاره نمود. داستانی بسیار مهیج که سعی دارد به شیوه ای معما گونه به میان زندگی زوج های جوان برود و نگاهی به مشکلات آنها بیندازد.

طبق شنیده های جدید از این فیلم، بنظر می رسد که به تازگی فیلمبرداری این فیلم کوتاه به پایان رسیده و این اثر در حال گذراندن مراحل فنی است. باید اشاره کنیم که در این فیلم بازیگران زیادی حضور یافته اند که از جمله این بازیگران جوان می توان به ایمان فرودیان، مبین احمدی، سارا رحیمی، پریسا ترابی‌فر، متین محمدی و… اشاره نمود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *