فکری آقایی را به تمرینات خودش راه نداد

فکری آقایی را به تمرینات خودش راه نداد

فکری آقایی را به تمرینات خودش راه نداد. باز هم خشم محمود فکری دامن گیر یکی از بازیکنان استقلال شد. اینبار نوبت به سجاد آقایی رسید که بعد از پیدا نکردن آدرس محل تمرین و سرانجام دیر رسیدن به تمرینات این تیم راهی کمیته انضباطی شد.

محمود فکری که از ابتدای حضورش در استقلال کمر به مبارزه با بی نظمی در این تیم بسته است بعد از ملیچ و باقری انگار بسراغ بازیکن جدیدی رفته است تا خشم خودش را روی این بازیکن جوان نیز خالی کند. استقلال که بعد از زمان شکست مقابل سپاهان و از دست دادن صدر با حواشی و اعتراض های بسیار زیادی رو به رو است در این روزها حال روز خوبی ندارد و فکری بنظر می رسد خیلی بیشتر از قبل روی مشکلات انضباطی بازیکنانش دقت کرده است.

فکری آقایی را به تمرینات خودش راه نداد

فکری آقایی را به تمرینات خودش راه نداد

ماجرای راه ندادن آقایی به تمرینات استقلال

داستان از جایی شروع شد که آقایی برای رفتن سر تمرین استقلال ادعا کرد که آدرس محل تمرین را ندارد و بعد از گذشت زمان زیادی به تمرین آبی پوشان ملحق شد که البته زیاد برایش فرقی هم  نداشت. محمود فکری که سخت از کار این بازیکن آشفته شده بود توضیحات این بازیکن را قبول نکرد و از او خواست تا تمرینات این تیم را سریعا ترک کند. از اینرو فکری بعد از پایان تمرینات آقایی را در اختیار باشگاه قرار داد تا درباره بی نظمی این بازیکن کمیته انضباطی تصمیم بگیرد.

حال باید منتظر ماند و دید با توجه به شرایط کنونی باشگاه و مشکلات بسیار زیادی که این تیم پرطرفدار این روزها با آن رو به رو است کمیته انضباطی درباره این بازیکن جوان و کم تجربه چه تصمیمی را در نظر خواهد گرفت.  برای اطلاع از جدیدترین اخبار ورزشی ایران و جهان با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *