پوستر جدید فیلم Godzilla vs. Kong خبر از نبردی در زیر دریا می دهد

پوستر جدید فیلم Godzilla vs. Kong خبر از نبردی در زیر دریا می دهد

پوستر جدید فیلم Godzilla vs. Kong خبر از نبردی در زیر دریا می دهد. به تازگی کمپانی برادران وارنر پوستر بین المللی فیلم گودزیلا در برابر کونگ را منتشر کرده است. با ما در زیمگ همراه باشید.

پوستر بین المللی فیلم Godzilla vs. Kong منتشر شد

حدودا دو هفته پیش بود که تریلر ژاپنی فیلم Godzilla vs. Kong منتشر شد. در آن تریلر شاهد تصاویر جدیدی از درگیری کینگ کونگ و گودزیلا بودیم. حال نیز در تازه ترین اخبار پوستر جدیدی از این فیلم مورد انتظار کمپانی برادران وارنر منتشر شده است. در این پوستر شاهد نبردی هیجان انگیز بین گودزیلا و کینگ کونگ در زیر دریا هستیم. از طرفی نیز شاهد ناوهای جنگی در سطح دریا هستیم، بخشی از این تصویر در تریلر رسمی نیز نمایش داده شد و ما شاهد درگیری هایی بر روی ناو حامل کینگ کونگ بودیم. حال بنظر می رسد که آن نبرد در زیر دریا نیز ادامه دارد. در ادامه شاهد پوستر بین المللی فیلم Godzilla vs. Kong هستید:

در فیلم Godzilla Vs. Kong الکساندر اسکارشگرد، میلی بابی براون، ربکا هال، برایان تایری هنری، شون اوگوری، ایزا گونزالس، جسیکا هنویک، جولیان دنیسون، کایل چندلر و دمیان بیچیر ایفای نقش کرده اند. کارگردانی این فیلم برعهده آدام وینگارد بوده است. این فیلم در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۱ (۶ فروردین ۱۴۰۰) اکران خواهد شد و همزمان با اکران از شبکه استریمی HBO Max نیز منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *