تریلر جدید نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League منتشر شد

در تازه ترین اخبار، تریلر جدید نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League منتشر شد. در این تریلر شاهد تصاویری حماسی و جدید هستیم. با ما در  زیمگ همراه باشید.

تریلر جدید فیلم Justice League

مدتی پیش بود که تاریخ انتشار نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League مشخص شد. طبق آن خبر نسخه متفاوت فیلم لیگ عدالت در تاریخ ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) از شبکه HBO Max منتشر خواهد شد. حال به تازگی یک تریلر از این فیلم منتشر شده که تقریبا تمام شخصیت ها را به ما نشان می دهد. طبق تریلر قرار است شاهد یک فیلم حماسی تمام عیار باشیم. در ابتدای تریلر صحنه هایی از پایان فیلم بتمن علیه سوپرمن را شاهد هستیم و در ادامه شخصیت بروس وین را می بینیم که سعی دارد تیم لیگ عدالت را جمع کند.

در کل باید گفت که نسخه اصلی لیگ عدالت که در سال ۲۰۱۷ اکران شد، با نسخه اسنایدر تفاوت بسیار زیادی دارد. تا جایی که می توان به عنوان یک فیلم جدید به آن نگاه کرد. چرا که بخش های بسیار زیادی به داستان اضافه شده است و همچنین شخصیت های بیشتری در این نسخه حضور دارند. در نسخه اصلی فیلم ایفای نقش شخصیت جوکر برعهده جرد لتو بود که چندان مورد استقبال قرار نگرفت و برخی آن را بدترین جوکر تاریخ می دانستند. حال در نسخه جدید یک جوکر جدید را با بازی لتو خواهیم دید. این جوکر ظاهری ترسناک تر و خشن تر دارد. این می تواند فرصت بسیار خوبی برای لتو باشد تا خاطرات بد آن جوکر قبلی را بتواند از ذهن مخاطبان پاک کند.

در فیلم چهار ساعته justice league snyder cut قرار است شاهد حضور بازیگرانی چون بن افلک، گل گدوت، هنری کویل ، ایمی آدامز، جیسون موموآ، ازرا میلر، ری فیشر، جرمی آیرونز، دایان لین، کیران هایندز، جسی آینزبرگ و جی.کی. سیمونز باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *