لو رفتن پایان بازی رزیدنت اویل ۸

لو رفتن پایان بازی رزیدنت اویل 8

لو رفتن داستان رزیدنت اویل ۸ در سطح اینترنت به خاطر پخش شدن برخی از کات سین های بازی به تازگی چند کاتسین از بازی رزیدنت اویل ویلیج در اینترنت پخش شد. این کاتسین ها که پایان این بازی مورد انتظار را نشان می‌دهند. اگر از آن دسته از گیمرهای هستید که دوست ندارید بازی محبوب تان برای تان لذتش را از دست بدهند. در انتخاب ویدیو های منتشر شده از این بازی در سطح اینترنت دقت کنید. زیرا ممکن است داستان بازی برای شما خراب شود. با اینکه آن را تجربه نکرده اید پایان آن را متوجه شوید.

به نظر می رسد که به دلیل هک شدن سرورهای تحت نظارت کپکام توسط هکرها همچنین افشای و پخش شدن بسیاری از اطلاعات محرمانه و با ارزش این شرکت بازی سازی محبوب ژاپنیکه عکس ها و ویدیو های بسیاری از فرآیند ساخت و داستان بازی منتشر شده است. که به شدت برای کسانی که دنبال یک تجربه بدون اسپویل و خراب شدن هستند دردسرساز و آزار دهنده است.

لو رفتن پایان بازی رزیدنت اویل 8

لو رفتن پایان بازی رزیدنت اویل ۸

تصاویر لو رفته از بازی رزیدنت اویل ۸

چند تصویر از بازی رزیدنت اویل ویلیج دست به دست می شد که در آن هیولای داخل بازی نشان داده می‌شد. طبق این تصاویر با هیولاهای بسیار بزرگ و وحشتناکی روبرو خواهیم بود.به دلیل اینکه رزیدنت اویل از نظر داستانی ادامه اتفاقات رزیدنت اویل ۷ و زندگی این زوج قبلیه و اصلی داستان قسمت هفتم بود. حال چندین دشمن مشابه نیست از قسمت هفتم در این بازی نیز وجود خواهد داشت. در قسمت هشتم بازی رزیدنت اویل یا رزیدنت اویل ویلیج حضور شخصیتی مهم در بین شخصیت های قدیمی بازی یعنی کریس ردفیلد مشخص است.

لو رفتن پایان بازی رزیدنت اویل 8

لو رفتن پایان بازی رزیدنت اویل ۸

در تریلر بازی نیز حضور او را تاثیرگذار نشان میداد. بازی رزیدنت اویل ۸ سبک جدید اول شخصی که شرکت کپکام به آن داده است بسیار هیجان انگیز تر از قبل شده است. سبک اول شخص به طوری که حس ترس واقعی را به بازیکن نشان می دهد.

حال دوباره برگردیم به بحث کاتسین های منتشر شده که تعداد ۱۷ کاتسین متفاوت از این بازی منتشر شده است. با این حال باز هم تاکید می کنم اگر موقع چرخیدن در اینترنت متوجه ویدیوی از این بازی شدید. در هنگام تماشا و باز کردن آن حتماً دقت کنید که حاوی اتفاقات اسپویل کننده نباشد. چون هیچ چیز به اندازه این برای یک گیمر آزاردهنده نیست که قبل از تجربه بازی داستان بازی برای او فاش شود.

لو رفتن مناطق مختلف بازی رزیدنت ایول ۸

بعد از هک شدن کپام تمام دستان بازی رزیدنت ایول ۸ حتی پایان بازی برای عموم فاش شد.این اطلاعات که از طریق هکرها در اینترنت پخش شد تمامی محتوای داستانی پایان بندی و همچنین اتفاقاتی که در طول روند داستان رخ می‌دهد را فاش می کرد. حال با اینکه چند ماهی از این این اتفاق میگذرد ولی با این حال باز هم اطلاعات جدیدی از این بازی فاش شده که تمامی مکان هایی که در بازی در دسترس هستند را معرفی می کند لازم به ذکر است که متن از اینجا به بعد ممکن است حاوی اسپویل و لو رفتن بخشی از بازی برای شما باشد اگر علاقه‌ای به فهمیدن این اطلاعات ندارید لطفاً مطلب را که در پایین قرار میدهیم نادیده بگیرید.

لو رفتن مناطق مختلف بازی رزیدنت ایول 8

نقشه بازی رزیدنت ایول ویلیج

اینطور که مشخص است نقشه های فیزیکی همراه با نسخه ویژه بازی رزیدنت ایول ویلیج منتشر می شود که اطلاعات کامل روستای مربوط به بازی را در آن مشاهده می کنیم.تمامی مکان ها همچنین برخی آیتم ها بر روی نقشه مشخص شده اند از طرفی هم انگار روی نقشه بازی در کنار قلعه یک کارخانه متروکه نیز وجود دارد از طرفی در قسمت دیگر از قلعه خانه بنونتو وجود دارد که به احتمال زیاد مربوط به دموی بازی the maiden می باشد که برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر شد در قسمت پایین و سمت چپ کارخانه که هایزنبرگ نام دارد مکانی مقدس را می‌بینیم که به احتمال بسیار زیاد مربوط به شخصیت هایزنبرگ یا همان شخصیت مرموز در تریلر است.

از طرفی هم در کنار کارخانه و آب انبار یک دریاچه وجود دارد که احتمال دارد مانند بازی رزیدنت ایول ۴ محل زندگی یک هیولای بزرگ باشد. این بازی قرار است طولانی ترین بازی بین بازی های رزیدنت ایول باشند محیطی باز تر و گسترده تر از رزیدنت اویل ۷ و داستانی طولانی تر از رزیدنت اویل ۶ خواهد داشت.

لو رفتن مناطق مختلف بازی رزیدنت ایول 8

تاریخ انتشار بازی رزیدنت ایول ۸

بازی رزیدنت اویل ویلیج یکی از مورد انتظار ترین و محبوب ترین بازی های شرکت کپکام است که در سبک بقا و ترسناک اول شخص برای پلتفرم های کامپیوتر ، شخصی پلی استیشن و ایکس باکس ساخته شده است. این بازی قرار است در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ منتشر شود. مدتی پیش شرکت کپکام یک  اقدام به  انتشار نسخه دموی اختصاصی Resident Evil: Village برای PS5  کرد. این دمو برای کنسول پلی استیشن ۵ با نام maiden تهیه و منتشر کرد که از نحوه گیم پلی و قدرت گرافیکی بسیار بالای این بازی را به نمایش می گذاشت.

به گفته سازنده این بازی قرار است حال و هوایی نزدیک به بازی رزیدنت اویل ۴ را برای گیمر تشریح کند. نسخه هشتم این بازی در ادامه در قسمت قبلی آن یعنی رزیدنت ایول ۷ یعنی داستان ایتان وینترز می باشد که به همراه همسر خود میا و دختر بچه شان به روستایی نقل مکان می کنند.

این بازی قرار است مانند نسخه قبلی آن جهان باز باشد و گیمر برای پی بردن به رمز و راز ها و اطلاعات بیشتر در بازی به کندوکاش در بخشهای مختلف نقشه بپردازد. همچنین قرار است تعداد پازل ها و معماهای این بازی نسبت به نسخه های قبل بیشتر شود تا بتواند گیمر را به چالش های بیشتر مشغول کنند.

شما می توانید جدیدترین و بروزترین اخبار بازی را در وبسایت زیمگ دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *