میلا کونیس در فیلم جدید شبکه نتفلیکس با نام Luckiest Girl Alive حضور خواهد داشت

میلا کونیس در فیلم جدید شبکه نتفلیکس با نام Luckiest Girl Alive حضور خواهد داشت

بر اساس تازه ترین اخبار سینما، میلا کونیس در فیلم جدید شبکه نتفلیکس با نام Luckiest Girl Alive حضور خواهد داشت. در ادامه با ما در زیمگ همراه باشید.

همکاری مجدد میلا کونیس با شبکه نتفلیکس

طبق تازه ترین اخبار منتشر شده، شبکه نتفلیکس قصد دارد فیلمی با نام Luckiest Girl Alive بسازد و میلا کونیس (Mila Kunis) نیز به عنوان بازیگر نقش اصلی معرفی شده است. کونیس پیش از این در فیلم هایی چون Black Swan، فیلم Bad Moms و فیلم The Book of Eli ایفای نقش داشته است. فیلم Luckiest Girl Alive در اصل اقتباسی از رمان پرفروش جسیکا نول میباشد. داستان آن رمان در رابطه با شخصی به نام آنی فنلی است که زندگی بسیار خوبی دارد. او در مجله پر زرق و برق کار می کند. و از طرفی آرزوی ازدواج در غروب آفتاب را در سر دارد. همه چیز خوب است تا اینکه یک کارگردان مستند جنایی از آنی دعوت می کند تا داستان حضورش در مدرسه معتبر بردلی را تعریف کند. در اینجا آنی مجبور می شود که آن بخش تاریک زندگیش را آشکار کند.

کارگردانی فیلم Luckiest Girl Alive برعهده مایک بیکر (Mike Barker) است. او پیش از این کارگردانی سریال Fargo و سریال The Handmaid’s Tale را برعهده داشته است. فیلمنامه نیز توسط جسیکا نول به نگارش در می آید. برونا پاپاندریا و جین اسنو از شرکت Made Up Stories، اریک فایگ و لوسی کیتادا از شرکت Picturestart و میلا کونیس از شرکت خودش با نام Orchard Farm Productions، تهیه کنندگان این فیلم از شبکه نتفلیکس هستند. از طرفی نیز جسیکا نول، لیسا استرباکوف. شین فیسکه گولدنر و استیو هوتنسکی به عنوان تهیه کننده اجرایی حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *