تریلر رسمی فیلم Mortal Kombat منتشر شد

تریلر رسمی فیلم Mortal Kombat منتشر شد

ساعاتی پیش تریلر رسمی فیلم Mortal Kombat منتشر شد. در این تریلر شاهد اولین تصاویر این ریبوت و فضای کلی فیلم هستیم. با ما همراه باشید.

بالاخره تریلر رسمی فیلم Mortal Kombat منتشر شد

کمتر از دوماه دیگر تا اکران و انتشار فیلم ریبوت Mortal Kombat باقی مانده و حال در تازه ترین اخبار اولین تریلر رسمی این فیلم منتشر شده است. این فیلم اقتباسی از سری بازی معروف مورتال کامبت است و به گفته سازندگان آن به بازی بسیار وفادار میباشد. بودجه ساخت فیلم پنجاه میلیون دلار است و بازیگران آن چندان شناخته شده نیستند، اما طبق اولین تریلر منتشر شده یک فیلم تمام عیار در دنیای مورتال کامبت است. در این تریلر شاهد شخصیت های مختلف این فیلم مورد انتظار هستیم. نبردهای زیادی رخ می دهد و این فیلم از هیجان بسیار بالایی برخوردار است.

در فیلم ریبوت Mortal Kombat بازیگرانی چون جو تسلیم در نقش بی هان، تادانابو آسانو در نقش ریدن، مکاد بروکس در نقش جکسون،  سیسی استرینگر در نقش میلینا، لودی لین در نقش لیو کانگ، جسیکا مک‌نامی در نقش سونیا بلید، جاش لاوسون در نقش کینو، چین هان در نقش شنگ سونگ، هیرویوکی سانادا در نقش هانزو هاساشی ملقب به اسکورپیون و مکس هوانگ در نقش کونگ لائو حضور دارند. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین) از شبکه استریمی HBO Max منتشر شود. البته باید اشاره داشت که همزمان در سینماها نیز اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *