تاریخ انتشار کارت گرافیک انویدیا RTX 3060 مشخص شد

انویدیا، تاریخ انتشار ارزان ترین کارت گرافیک سری ۳۰ RTX خود را تأیید کرده است. این پردازنده گرافیکی قرار است اواخر فوریه عرضه شود. در ادامه خبر تاریخ انتشار کارت گرافیک انویدیا RTX 3060 مشخص شد با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

GeForce RTX 3060 ارزان ترین کارت گرافیک جدید سری RTX 30 انویدیا است و این شرکت زمان خرید مشتریان را تأیید کرده است. انویدیا برای اولین بار اواخر سال گذشته از کارت های سری ۳۰ RTX جدید خود رونمایی کرد، این پردازنده ها با نام های RTX 3070 ،۳۰۸۰ و ۳۰۹۰ بودند.

طی چند هفته آینده، این شرکت کارت های گرافیکی مختلف جدید را در زمان های مختلف منتشر کرد. از آن زمان به بعد، این شرکت از RTX 3060 Ti و حتی اخیراً RTX 3060 استاندارد رونمایی کرده است. «آر تی ایکس ۳۰۶۰» با قیمت فقط ۳۲۹ دلار، مقرون به صرفه ترین کارت سری ۳۰ RTX تا به امروز است. انویدیا تأیید کرده است که این محصول جدید از ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ که برابر است با (پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹) عرضه و شروع به فروش عمومی می کند.

تاریخ انتشار کارت گرافیک انویدیا RTX 3060 مشخص شد

RTX 3060 مقرون به صرفه ترین کارت گرافیک تاکنون است

«آر تی ایکس ۳۰۶۰» برای جانشینی کارت های قدیمی GeForce GTX 1060 Pascal طراحی شده و علیرغم قیمت پایین خود از ۳۵۸۴ هسته CUDA با سرعت ۱٫۷۸ گیگاهرتز و همچنین از ۱۲ گیگابایت حافظه GDDR6 و یک باس ۱۹۲ بیتی بهره می برد.

متأسفانه خرید جدیدترین کارت های گرافیک انویدیا به دلیل کمبود تجهیزات و تقاضای زیاد مصرف کننده، فوق العاده سخت خواهد بود در واقع در زمان عرضه نمی توانید براحتی یکی از این کارت گرافیک های جدید را خریداری کنید و کار آسانی نخواهد بود پس تعجب نکنید.

این کارت گرافیک بعد از راه اندازی RTX 3060 Ti در دسامبر سال ۲۰۲۰ آخرین کارت گرافیک Ampere انویدیا است که بسیار قدرتمند است. تا جاییکه می توانید بهترین بازی های رایانه های شخصی را با کیفیت بالا در رزولوشن های ۱۰۸۰p تا ۱۴۴۰p تجربه کنید.

شما می توانید جدیدترین اخبار سخت افزار را در مجله خبری زیمگ دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *