تاریخ انتشار حالت Outbreak بازی COD: Black Ops Cold War مشخص شد

Activision «اکتیویژن» به طور رسمی از حالت جدید Zombies Outbreak، بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War با یک تریلر کاملاً اکشن رونمایی می کند. در ادامه خبر تاریخ انتشار حالت Zombies Outbreak بازی COD: Black Ops Cold War مشخص شد با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

اواخر این هفته یک تجربه جدید زامبی ها به «ندای وظیفه : جنگ سرد بلک اپس» می آید. Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies Outbreak در واقع یک نسخه جدید با جهانی باز و گسترده از Zombies است، اگرچه جزئیات خاص در مورد آن تاکنون کم بوده، «اکتیویژن» تریلر کاملا جدیدی از «ندای وظیفه : جنگ سرد بلک اپس» منتشر کرده که حالت مورد انتظار Zombies Outbreak «شیوع زامبی ها» را پیش از آغاز به کار خود در ۲۵ فوریه نشان می دهد.

تاریخ انتشار حالت Outbreak بازی COD: Black Ops Cold War مشخص شد

تاریخ انتشار حالت Outbreak بازی COD: Black Ops Cold War مشخص شد

نگاهی به جزئیات بروزرسانی جدید بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

Zombies Outbreak تنها چیزی نیست که به «ندای وظیفه : جنگ سرد بلک اپس» در تاریخ ۲۵ فوریه اضافه می شود بلکه فصل ۲ همچنین شامل اسلحه های جدید، نقشه های چند نفره و موارد دیگر است و همچنین یک هفته دسترسی رایگان از تمامی محتوای بازی به بازیکنان جدید ارائه می شود. باید اشاره کنیم از ۲۵ فوریه در ساعت ۱۰ صبح، از طرفداران و تازه واردان دعوت می شود که جدیدترین محتوای Call of Duty: Black Ops Cold War را تجربه کنند. این شامل گسترش عمده زامبی ها است که توسط یک حالت کاملا جدید بازی به نام Outbreak هدایت می شود.

داستان Aether Dark که توسط حالت های قبلی زامبی ایجاد شده گسترش می یابد و توسط Treyarch توسعه دهنده «کال آف دیوتی» به عنوان یک تجربه بزرگ زامبی توصیف می شود. شایان ذکر است، بازیکنانی که Call of Duty: Black Ops Cold War را از ۲۵ فوریه تا ۴ مارس دانلود می کنند می توانند به صورت رایگان به مجموعه ای از Zombies و Multiplayer دسترسی پیدا کنند. در حالی که «شیوع زامبی ها» نسخه کاملاً متفاوتی از تجربه Zombies است، بسیاری از عناصر مشابه را با حالت استاندارد Zombies به اشتراک می گذارد.

تریلر Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies Outbreak بازگشت بسته Pack A Punch را به بازیکنان نشان می دهد. کسانی که منتظر یک نسخه چند نفره Call of Duty هستند می توانند به کمک لیست پخش Apocalypse 24/7 جدیدترین نقشه Season Two را جستجو کنند. این لیست پخش دارای بسته های مختلفی از حالت های بازی است که همه در Apocalypse اتفاق می افتد . سایر حالت های چند نفره موجود در هفته دسترسی رایگان به بازیکنان شامل Gunfight Blueprints و Face Off و همچنین لیست های پخش کلاسیک مانند Team Deathmatch و Domination است.

تاریخ انتشار حالت Outbreak بازی COD: Black Ops Cold War مشخص شد

تاریخ انتشار حالت Outbreak بازی COD: Black Ops Cold War مشخص شد

صحبت های کمپانی Activision با کاربران

کسانی که از قبل بازی «ندای وظیفه : جنگ سرد بلک اپس» را دارند، با شنیدن اینکه هفته دسترسی رایگان همزمان با آخر هفته Double XP و Double Weapon XP است، خوشحال خواهند شد. همه بازیکنان می توانند از ۲۶ فوریه ساعت ۱۰ صبح امتیازات دو برابر کسب کنند. برای شرکت در هفته دسترسی رایگان، بازیکنان فقط باید نسخه Call of Duty: Black Ops Cold War متناسب با سیستم عامل مورد نظر خود را از فروشگاه های آنلاین دانلود کنند. هفته دسترسی رایگان از ۲۵ فوریه آغاز می شود و در ۴ مارس پایان می یابد.

بازیکنان در حالت Zombies Outbreak به کمک نیاز خواهند داشت، زیرا باید با انبوهی از زامبی های بسیار بزرگ کنار بیایند. سلاح جدید Death Machine که با به روزرسانی فصل ۲ بهCall of Duty: Black Ops Cold War اضافه می شود خیلی می تواند به بازیکنان کمک می کند، با این حال وجود زامبی ها هنوز هم باید یک چالش برای بازیکنان باشد.
برای مطالعه جدیدترین اخبار بازی می توانید با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *