انتشار بروزرسانی رایگان چند نفره در بازی Watch Dogs Legion

قرار است بروزرسانی رایگان چند نفره Watch Dogs Legion همراه با ویژگی های جدید در ۹ مارس در همه سیستم عامل ها آغاز شود. در ادامه خبر با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

Ubisoft تایید کرده است که به روزرسانی رایگان چند نفره Watch Dogs Legion قرار است در ۹ مارس عرضه شود. در ابتدا توسعه دهنده Ubisoft Toronto «یوبی سافت تورنتو» قصد داشت این مجموعه چند نفره را اواخر سال ۲۰۲۰ به این عنوان اضافه کند، ولی این استودیو در تلاش برای تمرکز بهتر بر روی مسائل، بهینه سازی عمومی و رفع اشکال، این بروزرسانی را به تأخیر انداخت.

انتشار بروزرسانی رایگان چند نفره در بازی Watch Dogs Legion

بازی Watch Dogs: Legion ساخته استودیوی Ubisoft Toronto است

امروز، Ubisoft Toronto تأیید کرد: حالت آنلاین Watch Dogs: Legion در تاریخ ۹ مارس ۲۰۲۱ برابر است با (۱۹ اسفند ۱۳۹۹) به صورت رایگان در همه سیستم عامل ها در دسترس خواهد بود. این حالت آنلاین محتوای زیادی را ارائه می دهد که عبارتند از مجموعه حداکثر ۴ نفری که در جهانی باز در کشور لندن در فعالیت های جانبی، رویداد های شهر و چالش های پیش رو با یکدیگر همکاری می کنند. همچنین مأموریت های دو تا چهار نفره همراه با مکانیک های جدید گیم پلی نیز در دسترس هستند. چنین ماموریت هایی به بازیکنان این فرصت را می دهد تا تیم ایده آل خود را جمع کنند و سپس با تهدیدهای پراکنده در نقاط دیدنی لندن مبارزه کنند.

Watch Dogs: Legion تنها عنوان Ubisoft نیست که امسال بروزرسانی جدیدی دریافت کرده است، بلکه عناوین Assassin’s Creed Valhalla ،Immortals: Fenyx Rising و Rainbow Six: Siege همه محتوای تازه ای در دست دارند که قرار است بزودی از بروزرسانی های خود رونمایی کنند. باید اشاره کنیم AC Valhalla دارای دو داستان بزرگ است که قرار است امسال منتشر شود، در حالی که عملیات Siege’s Crimson Heist قرار است در ماه مارس راه اندازی شود.

برای مطالعه جدیدترین اخبار بازی می توانید با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *