انتشار Wyrmstooth Mod برای بازی محبوب Skyrim

یک نسخه بزرگ از توسعه دهنده بازی Elder Scrolls 5: Skyrim که سالها پیش حذف شده بود دوباره پس از گذشت ۵ سال بازگشته و محتوای جدید و هیجان انگیزی را به طرفداران ارائه می دهد. در ادامه خبر انتشار Wyrmstooth Mod برای بازی محبوب Skyrim با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

مود محبوب بازی The Elder Scrolls 5: Skyrim بازگشته و آماده دانلود است. طرفداران عنوان پرطرفدار «اسکایریم» می توانند از محتوای گسترده جدید در نسخه به روز شده Wyrmstooth لذت ببرند. بخشی از جذابیت این بازی، انعطاف پذیری در خلق یک شخصیت منحصر به فرد و کاوش در دنیای عظیم و پر از رمز و راز است.

بازگشت Wyrmstooth یک سری موارد اضافی برای طرفداران فراهم می کند تا با آنها تعامل کنند. Jonx0r، سازنده این مود تریلری را منتشر کرده است که جزئیات کاملی از این mod را به نمایش می گذارد.

انتشار Wyrmstooth Mod برای بازی محبوب Skyrim

نگاهی کوتاه به Wyrmstooth Mod

Wyrmstooth جزیره ای است که در دورترین نقطه شمال قرار گرفته و برای دسترسی به آن بازیکنان باید از دریای ارواح عبور کنند. این مود همچنین شامل یک سری بازی های جانبی که یکی از آنها شامل خرید یک Imperial Ruin قدیمی است که می تواند به یک پایگاه برای Dragonborn تبدیل شود.

همچنین بازیکنان می توانند کادر استخدام کنند و از قلعه در برابر مهاجمان دفاع کنند. این مود با زمین های گسترده و شهرهای منحصر به فرد برای اکتشاف قرار است علاقه مندان را شگفت زده کند.

البته برخی ممکن است همه این موارد را کمی تأخیر در نظر بگیرند زیرا صنعت بازی تا حد زیادی پیشرفت کرده است و بازی های جهان باز با کیفیت های پیشرفته تر از آنچه این مود ارائه می دهد وجود دارند. حتی Bethesda (بتسدا) از زمان Skyrim بازی های جدیدتری را منتشر کرده است و ششمین نسخه از سری بازی «اسکایریم» نیز در حال ساخت است.

علی رغم قدیمی بودن این نسخه، هنوز طرفدارانی هستند که در حال تجربه پنجمین بازی Elder Scrolls می باشند و مطمعناً مود Wyrmstooth می تواند موارد بسیار زیادی را ارائه دهد و تجربه ای به یاد ماندنی را برای آنها به ارمغان آورد.

علاقه مندان بازی محبوب «اسکایریم» می توانند برای دانلود این مود از طریق فروشگاه استیم و همچنین سایت bethesda.net اقدام کنند. برای جدیدترین اخبار بازی با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *