«زرد خالدار» در جشنواره‌ اسکاتلند

«زرد خالدار» در جشنواره‌ اسکاتلند

در آخرین اخبار به گوش رسیده از سینمای ایران بنظر می رسد فیلم کوتاه زرد خالدار موفق شده است تا در جشنواره‌ ای در اسکاتلند راه پیدا کند. برای ادامه خبر «زرد خالدار» در جشنواره‌ اسکاتلند با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

«زرد خالدار» فیلمی خوش ساخت و تحسین برانگیز از کارگردان جوان سینمای ایران باران سرمد و تهیه کنندگی باران سرمد و محمدرضا میقانیمی باشد که به تازگی موفق شده است تا به جشنواره فیلم کوتاه گلاسگو راه پیدا کند. باید اشاره کنیم که جشنواره فیلم کوتاه گلاسگو یکی از معتبرترین جشنواره های فیلم اسکاتلند می باشد.

«زرد خالدار» در جشنواره‌ اسکاتلند

فیلم زرد خالدار در جشنواره فیلم گلاسگو

فیلم جدید سرمد اثر بسیار جذاب و دوستداشتنی است که نویسندگی آن را محمدرضا میقانی برعهده داشته است که البته طرح اولیه آن را باران سرمد در ذهن این نویسنده جوان قرار داده است. این فیلم از زمان انتشار بسیار مورد استقبال منتقدان سینما قرار گرفته و در جشنواره های بسیار زیادی حضور یافته است. حال در جدیدترین خبرهای تازه منتشره از این فیلم قرار است تا زرد خالدار در تاریخ ۲ تا ۸ فروردین در جشنواره گلاسگو اسکاتلند که بخاطر شرایط کرونایی و رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت آنلاین برگزار می‌شود شرکت کند.

در این فیلم کوتاه شادی کرم‌رودی بعنوان تنها بازیگر این اثر جلو دوربین رفته و بازی بسیار ماندگاری را از خود به نمایش گذاشته است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار سینمای ایران با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *