آمار خیره کننده فروش بازی Valheim

بازی Valheim (والهایم) ساخته استودیوی بازیسازی Iron Gate AB در کمتر از سه هفته ۳ میلیون نسخه باورنکردنی به فروش می رساند. در ادامه خبر آمار خیره کننده فروش بازی Valheim با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

«والهایم» همچنان آمار فروش تکان دهنده ای را ارائه می دهد و بیش از سه میلیون نسخه به طور رسمی فروخته است. همه ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد، اما اکنون رسمی شده است. Valheim از مرز ۳ میلیون نسخه فروخته شده عبور کرده است.

آمار خیره کننده فروش بازی Valheim

آمار خیره کننده فروش بازی Valheim

Iron Gate توسعه دهنده بازی Valheim می باشد

Iron Gate توسعه دهنده این عنوان پرفروش، امروز با تشکر از همه طرفداران خود، خبر فروش قابل توجه بازی «والهایم» را در اوایل امروز در Steam اعلام کرد و همچنین گفت:

«والهایم» چند روز پیش نزدیک به رقم سه میلیون نسخه فروخته بود و طولی نکشید که سرانجام از آن عبور کرد. بازی Survival به یک موفقیت فوری تبدیل شده است نه تنها فروش خوبی دارد، بلکه به نظر می رسد این عنوان توانسته با ارائه بهترین عملکرد تمامی کسانی که این بازی را تجربه می کنند راضی نگهدارد. در اطلاعیه Iron Gate آمده است: این فوریه واقعاً بینظیر بود. در کمتر از سه هفته از آغاز عرضه، این بازی توسط بیش از سه میلیون وایکینگ شجاع خریداری شده است که به دنبال زنده ماندن از دهمین جهان Yggdrasil هستند یا در تلاش برای مردن هستند.

آمار خیره کننده فروش بازی Valheim

آمار خیره کننده فروش بازی Valheim

این بازی تاکنون دستاورد های زیادی بدست آورده است

شرح بسیاری از دستاوردهای این بازی تاکنون عبارتند از:

  • بیش از ۶۰،۰۰۰ بررسی که توسط منتقدان و گیمرها ارائه شده و اکثراً مثبت بوده است.
  • بطور رسمی جزء ۲۵۰ بازی پربازدید Steam در تمام دورانها شد.
  • در حال حاضر هفتمین بازی پر جریان در twitch با پیشی گرفتن از Dota 2 ،Minecraft و Rust.

برای یک بازی با بازاریابی اندک، اینها رقم چشمگیری است. بدون شک وب سایت Twitch به افزایش تعداد آن کمک می کند، زیرا اوایل امسال شاهد پدیده مشابهی با بازی Rust بودیم. پس از سالها حضور در بازار، Rust هنگامی که چند پخش کننده برجسته شروع به پخش بازی از Twitch کردند، محبوبیت زیادی پیدا کرد. همین اتفاق هم اکنون در مورد Valheim رخ داده، تنها تفاوت این دو بازی در این است که «والهایم» فقط در مدت ۳هفته به این محبوبیت چشمگیر دست پیدا کرده است.

برای مطالعه جدیدترین اخبار بازی می توانید با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *