بازی محبوب Days Gone بهار امسال به Pc می آید

جیم رایان از «پلی استیشن» تأیید می کند که بازی Days Gone، عنوان انحصاری کنسول پلی استیشن ۴، بهار امسال به رایانه می آید و همچنین قرار است انحصاری های بیشتر PlayStation نیز این روند را انجام دهند. در ادامه خبر بازی محبوب Days Gone بهار امسال به Pc می آید با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

بازی محبوب Days Gone بهار امسال به Pc می آید

بازی محبوب Days Gone بهار امسال به Pc می آید

بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن به رایانه می آیند

در بیشتر موارد، سونی بازی های انحصاری بزرگ خود را کاملاً منحصر به کنسول های PlayStation خود نگه داشته است. انحصاری های سونی بزرگترین امتیاز فروش کنسول های آن هستند و بنابراین انتقال آنها به سیستم عامل های دیگر مانند رایانه می تواند از نظر تئوری تعداد افرادی را که برای انجام بازی های انحصاری PlayStation، کنسول های «پلی استیشن» را خریداری می کنند، کاهش دهد. با این حال، سونی این کار را شروع کرده و بازی Horizon Zero Dawn را سال گذشته به Pc آورده و بهار امسال Days Gone را به این کنسول می آورد.

صحبت های Jim Ryan با مجله GQ

جیم رایان در مصاحبه ای با GQ، توضیح داد که Horizon Zero Dawn فروش خوبی در رایانه های شخصی داشت و هیچ گونه واکنش سوئی از طرف انجمن PlayStation مشاهده نشد، بنابراین این شرکت همچنان عناوین انحصاری خود را به رایانه ها می آورد.

بازی محبوب Days Gone بهار امسال به Pc می آید

بازی محبوب Days Gone بهار امسال به Pc می آید

شایعات در مورد ۲ عنوان محبوب انحصاری کنسول PlayStation

یکی از احتمالات مشخصی که وقتی صحبت از انحصاری های پلی استیشن روی کامپیوتر می آید به ذهن خطور می کند، بازی God of War «خدای جنگ» است. شایعات پیش از این در مورد بازی God of War برروی کنسول رایانه زیاد شده بود و با توجه به محبوبیت زیاد این عنوان، آوردن این بازی برای رایانه می تواند از لحاظ مالی به نفع پلی استیشن باشد. اگر سونی بتواند گیمرهای جدیدی را از طریق کنسول PC مجذوب داستان جدید God of War کند، به خوبی می تواند پس از انتشار دنباله این عنوان، گیمرهای جدید را به دارندگان PS5 تبدیل کند.

بازی دیگری که مدت ها برای پلتفرم PC شایعه شده بود Bloodborne است. Bloodborne توسط استودیوی FromSoftware توسعه یافت و توسط سونی منتشر شد و توانست در سال ۲۰۱۵ با فروش میلیون ها نسخه به عنوان یکی از مورد تحسین ترین بازی های PS4، موفقیت بزرگی را کسب کند و مورد توجه گیمرها و منتقدان قرار گیرد و نمرات مثبت قابل توجهی را به خود اختصاص دهد. شایعات حاکی از آن است که در آینده احتمال دارد بازی Bloodborne به رایانه های شخصی اضافه شود. حال باید منتظر باشیم و ببینیم که سونی در آینده چه بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن را به Pc وارد می کند.

برای مطالعه جدیدترین اخبار بازی می توانید با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *