آینده نامعلوم لیونل مسی

آینده نامعلوم لیونل مسی

لیونل مسی با نزدیک تر شدن به زمان پایان قراردادش مدیران باشگاه و هواداران بارسلونا را لحظه به لحظه با ترس جدایش تهدید می کند. حال در جدیدترین اخبار منتشر شده گارسیا پیمنتا درباره جدایی احتمال این بازیکن گفت: من نمی توان این تیم را بدون مسی در نظر بگیرم. برای ادامه خبر آینده نامعلوم لیونل مسی با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

گارسیا پیمنتا بازیکن و کاپیتان سابق سرخ و اناری پوشان که در سال های گذشته از او نیز بعنوان یکی از نامزدهای احتمالی هدایت تیم بارسلونا نام برده می شد درباره جدایی لیونل مسی گفت:

واقعا خجالت آور است که اگر لیونل مسی از بارسلونا جدا شود، چون این تیم در اصل خانه این بازیکن می باشد. اما باید در نظر بگیریم که اگر مسی علاقه دارد تا به تیم دیگری بپیوندد باید به نظر این بازیکن همه ما احترام بگذاریم. من اطلاعاتی درباره ماندن یا نماندن این بازیکن در بارسلونا ندارم اما امیدوارم این اتفاق رخ ندهد.

آینده نامعلوم لیونل مسی

آینده نامعلوم لیونل مسی

گارسیا پیمنتا من امید دارم به ماندن مسی

گارسیا پیمنتا در ادامه اشاره نمود:

واقعا باید بگویم که بارسلونای بدون مسی سخت من را آزرده می کند، چون این بازیکن از زمان نوجوانی تا به امروز در این باشگاه حضور داشته است. البته باید به او حق انتخاب بدهیم و این بازیکن نیز در این زمینه کاملا آزاد است. اما ای کاش این ستاره دنیای ورزش سرانجام به دوران ورزشی خودش در این باشگاه خاتمه دهد.

حال باید منتظر ماند و دید این بازیکن بسیار توانمند و ستاره فوتبال جهان چه تصمیمی برای آینده دوران بازیگری خودش خواهد گرفت. شایعاتی وجود دارد که این بازیکن بعد از جدایی از بارسلونا به احتمال زیاد به پی اس جی خواهد پیوست و در کنار دیگر بازیکن سابق بارسلونا نیمار توپ خواهد زد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ورزشی جهان با ما در مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *