بروزرسانی Portal 2 باعث بهبود حالت Co-Op و رفع اشکالات می شود

طرفداران عنوان کلاسیک Portal 2 ساخته استودیوی Valve می توانند خوشحال شوند زیرا اکنون نسخه جدیدی از بازی ارائه شده است که بسیاری از جنبه ها را بهبود می بخشد و همچنین بسیاری از اشکالات را اصلاح می کند. در ادامه خبر بروزرسانی Portal 2 باعث بهبود حالت Co-Op و رفع اشکالات می شود با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

استودیوی Valve یک بروزرسانی برای عنوان کلاسیک Portal 2 با لیست بزرگی از تغییرات منتشر کرده است. علیرغم اینکه «پورتال ۲» دارای یک دهه قدمت است، این پچ موارد اضافی متعددی را پیاده سازی می کند و مجموعه ای از مشکلات موثر بر بازی را برطرف می کند.

بروزرسانی Portal 2 باعث بهبود حالت Co-Op و رفع اشکالات می شود

بروزرسانی Portal 2 باعث بهبود حالت Co-Op و رفع اشکالات می شود

نگاهی به بازی Portal 2 و جزئیات بروزرسانی جدید

«پورتال ۲» که در ابتدا در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد، جزء یکی از بازی های پازل مورد تحسین منتقدان در کنسول های نسل هفتم قرار گرفت. Portal 2 در ۱۹ آوریل ۲۰۱۱ با استقبال گسترده ای روبرو شد. بر اساس خبری که در Steam Charts منتشر شده در حال حاضرعنوان «پورتال ۲» بیش از ۳۱۰۰ نفر بازیکن دارد که برای یک بازی پازل ده ساله اصلاً بد نیست.

برای یک بازی تک نفره دریافت یک بروزرسانی کاملاً جدید پس از ده سال عجیب به نظر می رسد، اما «پورتال ۲» بروزرسانی جدیدی منتشر کرده که برخی از ویژگی های مدرن مانند پشتیبانی از Vulkan را برای بازی به ارمغان می آورد. وقتی صحبت از بهبود می شود، Valve گزینه هایی را برای بسیاری از جنبه های عنوان در نظر می گیرد.

Valve دیروز یک بروزرسانی جدید را منتشر کرده است که در مرحله اول پشتیبانی از Vulkan را اضافه می کند این ویژگی در واقع عملکرد و ثبات را افزایش می دهد و همچنین در مرحله بعد توضیحات پیشرفته تنظیمات ویدیو را بهبود می بخشد و در نهایت تنظیمات پیش فرض فیلم را دقیق تر می کند. این لیست در اینجا متوقف نمی شود و افرادی که قصد دارند دوباره به Portal 2 برگردند نیز از یک سری رفع اشکال بهره مند می شوند. بسیاری از اینها شامل لینوکس است، بنابراین بازیکنان موجود در آن سیستم عامل باید شاهد خرابی کمتری باشند و اکنون می توانند سینماتیک مقدماتی بازی را مشاهده کنند.

«پورتال ۲» اکنون برای کنسول های رایانه های شخصی، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در دسترس است. برای مطالعه جدیدترین اخبار بازی می توانید با مجله خبری زیمگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *