چه کسی قرار است نقش سوپرگرل را در فیلم The Flash بازی کند؟

چه کسی قرار است نقش سوپرگرل را در فیلم The Flash بازی کند؟

چه کسی قرار است نقش سوپرگرل را در فیلم The Flash بازی کند؟ به تازگی بازیگر شخصیت سوپرگرل در فیلم فلش معرفی شده است. با ما در زیمگ همراه باشید.

بازیگر شخصیت سوپرگرل در فیلم فلش معرفی شد

به تازگی اندی موسکیتی کارگردان فیلم The Flash یکی دیگر از بازیگران فیلمش را معرفی کرده است. او در صفحه رسمی اینستاگرامش با انتشار پستی اعلام کرده که ساشا کال قرار است ایفای نقش شخصیت سوپرگرل را ایفا کند. حال او قرار است در کنار بازیگرانی چون ازرا میلر در نقش فلش و مایکل کیتون و بن افلک در نقش بتمن ایفای نقش داشته باشد. کال را در آثار زیادی ندیده ایم و تنها نقش مهمی که داشته در سریال The Young and the Restless بوده است.

از طرفی دیگر گفته می شود که احتمالا بیلی کروداپ نیز قرار است در نقش پدر بری آلن در فیلم فلش بازی کند. اخیرا نگارش فیلمنامه توسط کریستینا هادسون به پایان رسیده است. و کم کم به زمان شروع تولید و فیلمبرداری این فیلم ابرقهرمانی نزدیک می شویم. طبق اطلاعت کمی که از داستان در دسترس است، شخصیت فلش به گذشته بر می گردد تا از کشته شدن مادرش جلوگیری کند. این کار او باعث به هم ریخته شدن خط های زمانی می شود.

چه کسی قرار است نقش سوپرگرل را در فیلم The Flash بازی کند؟

فیلم فلش چه زمانی اکران خواهد شد؟

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، کارگردانی فیلم برعهده اندی موسکیتی است. که پیش از این کارگردانی فیلم های ترسناک زیادی را برعهده داشته است. از فیلم هایی که او ساخته می توان به فیلم It (آن) و It Chapter Two (آن: بخش دوم) اشاره کرد. این دو فیلم موفق بزرگ تجاری بحساب می آیند و فروش خیره کننده ای را در سینماها پشت سرگذاشته اند. حال باید دید که موسکیتی و ایده های خلاقانه اش چه اثری را برای طرفداران شخصیت فلش خواهد ساخت. طبق اطلاعاتی که از پیش منتشر شده، ساخت و تولید فیلم The Flash قرار است در ماه آوریل امسال در بریتانیا شروع شود. تاریخ اکران فیلم نیز ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱) خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *